Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Sport i turystyka

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Jastrzębia Góra jest znanym polskim, nadmorskim kurortem położonym w najbardziej wysuniętej na północ części polskiego, bałtyckiego wybrzeża. Co roku na wakacje przyjeżdżają tu tysiące turystów, aby podziwiać piękne klify i uroki piaszczystych plaż. W Jastrzębiej Górze znajduje się nasz trzygwiazdkowy hotel. Dla wszystkich Gości mamy wyjątkowe pokoje i atmosferę wypoczynku przepełnioną życzliwością i staropolską gościnnością. Oferujemy także wyśmienitą kuchnię. Nasz hotel jest położony niedaleko piaszczystej plaży – dzieli go od niej tylko 100 metrów.
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 07.09.2016
W ramach oferty naszego klubu fitness działające na terenie Łodzi zapewniamy możliwość korzystania z różnych zestawów ćwiczeń przygotowanych przez wykwalifikowanych instruktorów. Nasze programy treningowe pozwalają na realizowanie różnych celów jak modelowanie sylwetki, poprawa kondycji, wydolności, zrzucenie nadmiaru kilogramów. Wszystkie programy treningowe realizowane są pod okiem instruktorów, którzy zapewniają również wsparcie indywidualne przy tworzeniu programów żywieniowych dostosowanych do treningu.
Więcej o firmie: Squash, Fitness
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 05.07.2017
SMMASH Fightwear to wykwalifikowany zespół ludzi zajmujących się projektowaniem i produkcją strojów dla zawodników mieszanych sztuk walki, Dzięki zaangażowaniu, wiedzy i talentowi powstają tu projekty niepowtarzalne, o wysokiej jakości wykonania i doskonale sprawdzające się podczas rywalizacji. Fantazyjna grafika to dzieło tutejszych pomysłodawców, którzy wykorzystują charakterystyczną symbolikę im kolory walki. Wiele projektów powstaje tu na indywidualne zamówienie. Firma umożliwia również stała współpracę klubom MMA.
Brak obrazka

TUI Centrum podróży

Dodano: 28.05.2015
W 2003 roku powstał oddział Biura Turystycznego UniTour, pod nazwą TUI Centrum Podróży. Znajduje się on w Łodzi przy al. Piłsudskiego w znakomitej lokalizacji, naprzeciw dużego parkingu w samym centrum finansowym miasta. TUI Centrum Podróży współpracuje tylko z najlepszymi touroperatorami w kraju i zagranicą. W ofercie znajdują się propozycje aż 30 polskich przewoźników i kilku wybranych zagranicznych. Są to touroperatorzy, którzy spełniają wymagania prawa polskiego, dotyczące bezpieczeństwa podróży.