Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Przemysł i gospodarka

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Przedsiębiorstwo Galvanopartners oferuje technologiczne wsparcie dla zakładów galwanizacyjnych i wykonujących podobne usługi. Głównym polem działania firmy jest pomoc przy projektowaniu i wdrażaniu linii technologicznych w zakładach galwanicznych, a także pomoc w ich prawidłowej eksploatacji, co umożliwia m.in. nowoczesne laboratorium analityczne, jakim dysponuje firma. Galvanopartners to również oficjalny dystrybutor urządzeń sprawdzonych producentów. Są one objęte gwarancją, a także profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017

W naszej firmie realizujemy profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach produkowania szerokiego asortymentu wyrobów z drutu. Posiadamy 135 letnie doświadczenie na rynku realizowania produkcji drutu. Pozwala nam to zapewnić nowocześnie produkowany drut. W naszej firmie dysponujemy nowoczesną linią cynkowania ogniowego drutów, wydajnej linii do trawienia walcówki, pieców do rekrystalizacji czy sferoidyzacji. Gwarantujemy naszym klientom sprawne i terminowe realizowanie poszczególnych zamówień bez względu na wielkość.

Brak obrazka

Printor

Dodano: 24.05.2014

Firma Printor to doświadczony producent elektroniki, oferujący w tym aspekcie wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Posiadamy bogaty park maszyn i kadrę specjalistów, którzy są w stanie wykonywać zadania z szeroko rozumianej produkcji elektroniki, czyli np. montaż powierzchniowy, testowanie elektryczne, czy prototypowanie. Współpracujemy z małymi firmami krajowymi, a także z dużymi koncernami zagranicznymi, dzięki czemu potrafimy wywiązać się ze wszystkich powierzonych nam zadań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 13.08.2014
Soldar jest firmą, która z powodzeniem funkcjonuje na polu instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy na tym rynku już od 6 lat. Oferujemy usługi cechujące się wysokim poziomem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Współpracujemy z klientami biznesowymi, indywidualnymi oraz instytucjonalnymi. Soldar ma w swojej ofercie doradztwo i projektowanie. Jest tu także montaż oraz uruchamianie instalacji fotowoltaicznych. Nie wolno zapomnieć o tym, że nasza firma oferuje także usługi serwisowe. Do tej kwestii mamy kompleksowe podejście.
Więcej o firmie: Fotowoltaika, Panele fotowoltaiczne