Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

ProClinic Dental to klinika stomatologiczna z Wrocławia

Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 26.08.2016
Wykonujemy profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach realizowania szerokiego zakresu usług dotyczących zarówno leczenia zachowawczego a także estetycznego. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić naszym pacjentom wykonanie poszczególnych zabiegów zarówno skutecznie a jednocześni bezpiecznie na każdym etapie realizowania zabiegów. Gwarantujemy również doskonale przygotowane warunki w naszych gabinetach a także leczenie najnowszymi metodami, co pozwala zapewnić skuteczność leczenia.

Klinika stomatologiczna we Wrocławiu

ProClinic Dental to nowoczesna klinika dentystyczna we Wrocławiu, która oferuje profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną w przystępnych cenach. Jest skoncentrowana na pełnym zadowoleniu pacjentów – zapewnia bezbolesne, bezstresowe leczenie w przyjaznej atmosferze.

Zakres usług kliniki to między innymi:

  • profilaktyka
  • stomatologia zachowawcza
  • stomatologia estetyczna
  • leczenie kanałowe
  • stomatologia dziecięca
  • zdjęcia RTG
  • chirurgia stomatologiczna
  • protetyka
  • implanty
  • ortodoncja

 

Klinika jest nowocześnie wyposażona – w gabinetach można skorzystać z bezpiecznych znieczuleń, a także z leczenia pod mikroskopem, które pozwala na uzyskanie najlepszych efektów, a także zminimalizowanie ewentualnych powikłań po leczeniu.

Dentyści zawsze przygotowują indywidualny plan leczenia pozwalający na dopasowanie go do potrzeb pacjentów. W klinice ProClinic Dental można płacić również kartą i skorzystać z wygodnej formy płatności ratalnej.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty kliniki stomatologicznej ProClinic Dental we Wrocławiu!

Klinika Stomatologiczna ProClinic Dental
Adres:
Widok 2/4
WWW:
Kod:
50-052
Miasto:
Wrocław
Telefon:
609 800 766
Dentysta, Klinika stomatologiczna, Protetyka
GPS     N: 17° 2' 1"     E: 51° 6' 24"

Jak dojechać do firmy ProClinic Dental?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 13.05.2014
Serdecznie zapraszamy do salonu urody Aspasja, gdzie w kompleksowy i profesjonalny sposób będziemy w stanie poprawić Twoją urodę. Zajmujemy się usługami fryzjerskimi, a także makijażem (w tym...
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 14.05.2014

Salon Aspasja oferuje szeroki zakres usług oraz zabiegów skierowanych do klientów płci męskiej i żeńskiej. W ofercie znajdują się głównie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej,...

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 14.05.2014

Aspasja cieszy się od 2000 roku stałym powodzeniem wśród swoich klientów. Dzieje się tak dzięki podejściu kadry salonu do potrzeb klientek i klientów oraz dzięki wprowadzaniu innowacji i...

Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 04.07.2015
Witamina D jest bardzo ważna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wspomaga ona układ odpornościowy, pracę mięśni i poprawia samopoczucie. Jej dużym atutem jest dostępność. Głównym...