Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Ortodonta we Wrocławiu polecany przez pacjentów - ProClinic Dental

Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 26.08.2016
Wykonujemy profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach realizowania szerokiego zakresu usług dotyczących zarówno leczenia zachowawczego a także estetycznego. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić naszym pacjentom wykonanie poszczególnych zabiegów zarówno skutecznie a jednocześni bezpiecznie na każdym etapie realizowania zabiegów. Gwarantujemy również doskonale przygotowane warunki w naszych gabinetach a także leczenie najnowszymi metodami, co pozwala zapewnić skuteczność leczenia.

Ortodonta

W naszej klinice stomatologicznej, która działa na terenie Wrocławia możemy naszym pacjentom zapewnić wykonanie leczenia w sposób zarówno skuteczny a jednocześnie bezpieczny poprzez posiadanie zarówno nowoczesnego sprzętu diagnostycznego a jednocześnie zabiegowego. Posiadamy również zespół doświadczonych specjalistów, co znów pozwala nam zapewnić naszym pacjentom wykonanie poszczególnych zabiegów w sposób profesjonalny oraz indywidualnie dopasowany do pacjentów. Jednocześnie w ramach dziedziny jaką jest ortodoncja jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesne oraz odpowiednio dopasowane stałe aparat ortodontyczny we Wrocławiu, które zapewniamy zarówno dla pacjentów dorosłych a także dla młodzieży. Więcej szczegółów o wyjątkowym gabinecie ortodontycznym znajda Państwo pod adresem http://proclinicdental.pl/service/ortodoncja/.
Zapewniamy naszym pacjentom również wykonanie leczenia wad zgryzu oraz leczenia przyzębia. W naszej klinice jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom również wykonanie poszczególnych zabiegów w ramach komfortowych warunków. Gwarantujemy również regularne konsultacje w ramach realizowanego leczenia w naszej stomatologicznej kliniki.

Klinika Stomatologiczna ProClinic Dental
Adres:
Widok 2/4
WWW:
Kod:
50-052
Miasto:
Wrocław
Telefon:
609 800 766
Dentysta, Klinika stomatologiczna, Protetyka
GPS     N: 17° 2' 1"     E: 51° 6' 24"

Jak dojechać do firmy ProClinic Dental?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 14.05.2014

Aspasja cieszy się od 2000 roku stałym powodzeniem wśród swoich klientów. Dzieje się tak dzięki podejściu kadry salonu do potrzeb klientek i klientów oraz dzięki wprowadzaniu innowacji i...

Brak obrazka

Laser DeLux

Dodano: 05.07.2016
Działalność naszych salonów, które działają na terenie takich miast, jak Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa obejmuje realizowanie zabiegów...
Więcej o firmie: Depilacja nóg
Brak obrazka

Laserdent

Dodano: 25.04.2013
Laserdent to klinika stomatologiczna prowadzona przez zespół doświadczonych dentystów. Jako jedni z pierwszych w Łodzi zaczęliśmy świadczyć usługi laserowego borowania zębów -...
Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 20.02.2015
Mobilne Badania to wyjątkowa agencja eventowa, specjalizująca się w farmamarketingu. Wszystko co robimy jest poświęcone promocji zdrowia i oparte o najwyższe standardy organizacyjne. Duże...