Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Obróbka metali

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Przedsiębiorstwo Galvanopartners oferuje technologiczne wsparcie dla zakładów galwanizacyjnych i wykonujących podobne usługi. Głównym polem działania firmy jest pomoc przy projektowaniu i wdrażaniu linii technologicznych w zakładach galwanicznych, a także pomoc w ich prawidłowej eksploatacji, co umożliwia m.in. nowoczesne laboratorium analityczne, jakim dysponuje firma. Galvanopartners to również oficjalny dystrybutor urządzeń sprawdzonych producentów. Są one objęte gwarancją, a także profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017

W naszej firmie realizujemy profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach produkowania szerokiego asortymentu wyrobów z drutu. Posiadamy 135 letnie doświadczenie na rynku realizowania produkcji drutu. Pozwala nam to zapewnić nowocześnie produkowany drut. W naszej firmie dysponujemy nowoczesną linią cynkowania ogniowego drutów, wydajnej linii do trawienia walcówki, pieców do rekrystalizacji czy sferoidyzacji. Gwarantujemy naszym klientom sprawne i terminowe realizowanie poszczególnych zamówień bez względu na wielkość.