Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Noclegi

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Jastrzębia Góra jest znanym polskim, nadmorskim kurortem położonym w najbardziej wysuniętej na północ części polskiego, bałtyckiego wybrzeża. Co roku na wakacje przyjeżdżają tu tysiące turystów, aby podziwiać piękne klify i uroki piaszczystych plaż. W Jastrzębiej Górze znajduje się nasz trzygwiazdkowy hotel. Dla wszystkich Gości mamy wyjątkowe pokoje i atmosferę wypoczynku przepełnioną życzliwością i staropolską gościnnością. Oferujemy także wyśmienitą kuchnię. Nasz hotel jest położony niedaleko piaszczystej plaży – dzieli go od niej tylko 100 metrów.
Brak obrazka

TUI Centrum podróży

Dodano: 28.05.2015
W 2003 roku powstał oddział Biura Turystycznego UniTour, pod nazwą TUI Centrum Podróży. Znajduje się on w Łodzi przy al. Piłsudskiego w znakomitej lokalizacji, naprzeciw dużego parkingu w samym centrum finansowym miasta. TUI Centrum Podróży współpracuje tylko z najlepszymi touroperatorami w kraju i zagranicą. W ofercie znajdują się propozycje aż 30 polskich przewoźników i kilku wybranych zagranicznych. Są to touroperatorzy, którzy spełniają wymagania prawa polskiego, dotyczące bezpieczeństwa podróży.