Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Motoryzacja i transport

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 06.03.2015
Najnowsza technologia i prosta obsługa. Takie cechy posiadają alkomaty firmy specjalizującej się w ich sprzedaży - Alkotestery. Wiele rodzajów pojawiających się na rynku zyskuje poparcie od klientów pochodzących z różnych części kraju i świata. W takie alkomaty zaopatrują się klienci indywidualni, jak i firm, instytucje pozarządowe, rządowe, wojsko. Firma alkohit zadbała o to, aby już alkomat alkohit 600 posiadaj dotykowy wyświetlacz i czytelne komunikaty. Zapewnia to profesjonale użytkowanie. Wyposażony został takżę w wielu innych funkcji, które pomagają dokonywać jeszcze dokładniejsze pomiary.
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 07.06.2016
Auto szkoła Extreme oferuje Państwu kompleksowe kursy nauki jazdy w Łodzi. Nasze doświadczenie w szkoleniu kierowców pozwoliło nam zdobyć zaufanie kursantów z całego województwa łódzkiego. Nasze kursy odbywać mogą się w trzech trybach: normalnym, przyspieszonym oraz weekendowym. Dysponujemy nowoczesnymi salami wykładowymi, bogatymi zasobami pomocy naukowych oraz przede wszystkim – bardzo dobrze utrzymanymi samochodami kursowymi, które zgadzają się z tymi, jakie używane są podczas egzaminów na prawo jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 13.07.2016
Od wielu lat działamy na rynku realizowania dla naszych klientów profesjonalnych kursów pozwalających na uzyskanie umiejętności, które pozwalają na zdanie egzaminów na poszczególne kategorie prawa jazdy. Zapewniamy również szkolenia okresowe, szkolenia na instruktorów nauki jazdy a także kursy dla osób niepełnosprawnych, które w naszej szkole realizowane są w sposób zarówno bezstresowy oraz efektywny przez zespół doświadczonych instruktorów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej szkoły oraz do korzystania z naszych usług!
Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
FIrst Drive z siedzibą w Łodzi to szkoła oferująca kursy na prawo jazdy poszerzone o naukę eko-jazdy i unikania zagrożeń w ruchu drogowym. Zatrudniając doświadczonych instruktorów techniki jazdy samochodem, zapewnia wysoki poziom nauczania i profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Kursanci mają do dyspozycji komfortową salę wykładową z pełnym wyposażeniem multimedialnym i pomocami dydaktycznymi. Mogą liczyć na przyjazną atmosferę, dedykowanego instruktora i przystępne ceny szkoleń.
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Jeżeli zdecydujecie się Państwo na współpracę z firmą Krotoski i Cichy satysfakcja gwarantowana! Jesteśmy zespołem fachowców technicznych oraz doradców biznesowych znających się na samochodach marki Volkswagen, Opel, Skoda i Audi. Dostarczamy klientom indywidualnym oraz biznesowym samochody najlepszej klasy. Poza tym oferujemy stały dostęp do serwisu i korzystne ubezpieczenia. Finansowanie odbywa się u nas między innymi przez leasing i kredyty. Krotoski i Cichy to gwarancja najwyższej jakości!
Więcej o firmie: Dealer Audi i VW
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 25.03.2017
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania usług sprzedaży samochodów pozwala nam zapewnić naszym klientom sprzedaż zarówno nowych a także używanych samochodów. Zapewniamy naszym klientom również sprzedaż dopasowanych do oczekiwań naszych klientów samochodów a także obsługiwanie flot samochodów dla naszych klientów firmowych. Gwarantujemy naszym klientom obsługiwanie w zakresie napraw samochodów czy likwidowania szkód zarówno usługi realizowane przez całą dobę a także przez siedem dni w tygodniu.
Brak obrazka

Licki

Dodano: 19.04.2013
Licki.pl to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu, serwisu biurowego oraz przesyłek kurierskich. Szczególnie dużą popularnością cieszy się serwis transportowy, gdzie firma ta okazuje się być gwarantem bezpieczeństwa i terminowości, a także indywidualnego podejścia do klienta i elastyczności. Licki dysponuje kadrą doświadczonych kierowców, młodą flotą pojazdów a także systemem monitorowania. Odwiedź witrynę firmy i zapoznaj się z pełną ofertą.
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 16.07.2018
Zajmujemy się świadczeniem usług dotyczących przewożenia osób, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie zarówno profesjonalnych a także dopasowanych do oczekiwań naszych klientów usług. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy zarówno rozbudowaną oraz nowoczesną flotę samochodów, która pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych usług zarówno dla klientów indywidualnych a także dla klientów firmowych. W naszej firmie możemy zapewnić naszym klientom również wynajmowanie busów.
Brak obrazka

Run

Dodano: 24.09.2015
Specjalizujemy się na polskim rynku od wielu lat w realizowaniu różnych usług związanych z przeprowadzkami. Naszym klientom oferujemy zarówno wykonanie przeprowadzek mieszkań, domów jednorodzinnych oraz rezydencji, jak też zrealizowanie przeprowadzek na rzecz firm, w tym sklepów oraz magazynów. Zapewniamy wykonanie przeprowadzek krajowych oraz międzynarodowych w sposób terminowy, bezpieczny oraz przez zespół doświadczonych pracowników z wykorzystaniem nowoczesnej floty pojazdów, w tym niezbędnych do przedmiotów wielkogabarytowych.
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki