Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Bezpieczne busy do wynajęcia - Monsters.com

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 16.07.2018
Zajmujemy się świadczeniem usług dotyczących przewożenia osób, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie zarówno profesjonalnych a także dopasowanych do oczekiwań naszych klientów usług. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy zarówno rozbudowaną oraz nowoczesną flotę samochodów, która pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych usług zarówno dla klientów indywidualnych a także dla klientów firmowych. W naszej firmie możemy zapewnić naszym klientom również wynajmowanie busów.

Wynajem busów

Od wielu lat jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące realizowania przewozów osób. Jjesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno prowadzenie przewozów osób na terenie kraju a także poza granicami kraju.

Zaawansowane technologicznie samochody

Jednocześnie zapewniamy realizowanie poszczególnych przewozów z wykorzystaniem nowoczesnych pojazdów, które pochodzą od renomowanych firm działających na rynku motoryzacyjnym. Posiadamy również samochody, które mają różną wielkość, co znów pozwala nam gwarantować samochody mające zaawansowane technologicznie wyposażenie. W naszej firmie zapewniamy również wynajem busów, który pozwala na zapewnienie uzyskania dostępu do samochodów wraz z doświadczonymi kierowcami.
Jesteśmy w stanie zapewnić również wynajem busów, które znów pozwala na dopasowanie poszczególnych pojazdów do oczekiwań klientów. Oferujemy realizowanie poszczególnych przewozów dla naszych klientów zarówno w sposób komfortowy a także bezpieczny.
Adres:
Grzybowska 5
WWW:
Kod:
00-132
E-mail:
biuro@monsters.com.pl
Miasto:
Warszawa
Tel. kom.:
(+48) 604 256 600
GPS     N: 52° 14' 12"     E: 21° 0' 5"

Jak dojechać do firmy Monsters?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Jeżeli zdecydujecie się Państwo na współpracę z firmą Krotoski i Cichy satysfakcja gwarantowana! Jesteśmy zespołem fachowców technicznych oraz doradców biznesowych znających się na...
Więcej o firmie: Dealer Audi i VW
Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
FIrst Drive z siedzibą w Łodzi to szkoła oferująca kursy na prawo jazdy poszerzone o naukę eko-jazdy i unikania zagrożeń w ruchu drogowym. Zatrudniając doświadczonych instruktorów techniki...
Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 13.07.2016
Od wielu lat działamy na rynku realizowania dla naszych klientów profesjonalnych kursów pozwalających na uzyskanie umiejętności, które pozwalają na zdanie egzaminów na poszczególne kategorie...
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 07.06.2016
Auto szkoła Extreme oferuje Państwu kompleksowe kursy nauki jazdy w Łodzi. Nasze doświadczenie w szkoleniu kierowców pozwoliło nam zdobyć zaufanie kursantów z całego województwa łódzkiego....