Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Doświadczeni kierowcy - przewozy VIP - oferta MONSTERS!

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 16.07.2018
Zajmujemy się świadczeniem usług dotyczących przewożenia osób, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie zarówno profesjonalnych a także dopasowanych do oczekiwań naszych klientów usług. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy zarówno rozbudowaną oraz nowoczesną flotę samochodów, która pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych usług zarówno dla klientów indywidualnych a także dla klientów firmowych. W naszej firmie możemy zapewnić naszym klientom również wynajmowanie busów.

Przewóz VIP

Działamy na rynku realizowania dla naszych klientów zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług na rynku transportowym.

Szerokie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno elastyczne usługi a także indywidualnie dopasowane rozwiązania zarówno w ramach obsługiwania naszych klientów indywidualnych a także firmowych. Naszym klientom firmowym jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie usług dopasowanych do oczekiwań naszych klientów w ramach w ramach między innymi przewozów prywatnych.

Kierowcy biegle znają języki obce

Jednocześnie przewóz vip jest realizowany przez kierowców, którzy znają biegle języki obce. Dysponujemy również nowoczesną flotą pojazdów, co znów pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych usług w sposób zarówno komfortowy dla naszych klientów a jednocześnie maksymalnie bezpieczny bez względu na długość trasy na której przewozimy naszych klientów. Warto zapoznać się z ofertą przewozu VIP: http://monsters.com.pl/przewoz-vip-warszawa/Jednocześnie posiadamy samochody, które pozwalają na zapewnienie podróżowania samochodami o różnej wielkości.
Adres:
Grzybowska 5
WWW:
Kod:
00-132
E-mail:
biuro@monsters.com.pl
Miasto:
Warszawa
Tel. kom.:
(+48) 604 256 600
GPS     N: 52° 14' 12"     E: 21° 0' 5"

Jak dojechać do firmy Monsters?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
FIrst Drive z siedzibą w Łodzi to szkoła oferująca kursy na prawo jazdy poszerzone o naukę eko-jazdy i unikania zagrożeń w ruchu drogowym. Zatrudniając doświadczonych instruktorów techniki...
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 07.06.2016
Auto szkoła Extreme oferuje Państwu kompleksowe kursy nauki jazdy w Łodzi. Nasze doświadczenie w szkoleniu kierowców pozwoliło nam zdobyć zaufanie kursantów z całego województwa łódzkiego....
Brak obrazka

Run

Dodano: 24.09.2015
Specjalizujemy się na polskim rynku od wielu lat w realizowaniu różnych usług związanych z przeprowadzkami. Naszym klientom oferujemy zarówno wykonanie przeprowadzek mieszkań, domów...
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki
Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 06.03.2015
Najnowsza technologia i prosta obsługa. Takie cechy posiadają alkomaty firmy specjalizującej się w ich sprzedaży - Alkotestery. Wiele rodzajów pojawiających się na rynku zyskuje poparcie od...