Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Monsters - oferta przewozu dzieci!

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 16.07.2018
Zajmujemy się świadczeniem usług dotyczących przewożenia osób, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie zarówno profesjonalnych a także dopasowanych do oczekiwań naszych klientów usług. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy zarówno rozbudowaną oraz nowoczesną flotę samochodów, która pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych usług zarówno dla klientów indywidualnych a także dla klientów firmowych. W naszej firmie możemy zapewnić naszym klientom również wynajmowanie busów.

Przewóz dzieci

Posiadamy duże doświadczenie na rynku realizowania usług przewozu osób pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne a także kompleksowe usługi dla naszych klientów. Jednocześnie w naszej firmie zajmujemy się obsługiwaniem zarówno osób prywatnych a jednocześnie klientów biznesowych.

Nowoczesne samochody

Zapewniamy przewozy osób z wykorzystaniem nowoczesnych i zaawansowanych pojazdów w postaci między innymi busów, co znów pozwala nam gwarantować naszym klientom wykonanie poszczególnych usług zarówno spranie a także z zapewnieniem wygody dla pasażerów. Jesteśmy w stanie oferować również przewozy, które wykonywane są przez zespół doświadczonych specjalistów. Nasza firma zajmuje się zarówno przewożeniem osób na terenie kraju a także poza granicami kraju w ramach wyjazdów zagranicznych.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Zapewniamy również przewóz dzieci, który wykonywany jest odpowiednio przygotowanymi pojazdami. W tym względzie jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczne pojazdy, które posiadają odpowiednio dopasowane do wieku dziecka foteliki.
Adres:
Grzybowska 5
WWW:
Kod:
00-132
E-mail:
biuro@monsters.com.pl
Miasto:
Warszawa
Tel. kom.:
(+48) 604 256 600
GPS     N: 52° 14' 12"     E: 21° 0' 5"

Jak dojechać do firmy Monsters?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Licki

Dodano: 19.04.2013
Licki.pl to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu, serwisu biurowego oraz przesyłek kurierskich. Szczególnie dużą popularnością cieszy się serwis transportowy, gdzie...
Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
FIrst Drive z siedzibą w Łodzi to szkoła oferująca kursy na prawo jazdy poszerzone o naukę eko-jazdy i unikania zagrożeń w ruchu drogowym. Zatrudniając doświadczonych instruktorów techniki...
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 07.06.2016
Auto szkoła Extreme oferuje Państwu kompleksowe kursy nauki jazdy w Łodzi. Nasze doświadczenie w szkoleniu kierowców pozwoliło nam zdobyć zaufanie kursantów z całego województwa łódzkiego....
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Jeżeli zdecydujecie się Państwo na współpracę z firmą Krotoski i Cichy satysfakcja gwarantowana! Jesteśmy zespołem fachowców technicznych oraz doradców biznesowych znających się na...
Więcej o firmie: Dealer Audi i VW