Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Spływy pontonowe dla każdego z M-Canoe

Strona M-Canoe

M-Canoe

Dodano: 04.06.2018
M-canoe.pl to firma z branży turystycznej, która organizuje zagraniczne wyjazdy na ekstremalne spływy po rzekach oraz morzu. Swoją działalność rozpoczęła 8 lat temu. M-canoe.pl tworzą ludzie, którzy kochają aktywność i emocjonujące przeżycia. Swoją wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem dzielą się z uczestnikami wypraw. Ekipa wytwarza świetną atmosferę i stawia na bezpośredni kontakt z uczestnikami. M-canoe.pl to firma niezależna, prawdziwa i profesjonalna, dzięki czemu tworzy wyjątkowe wyjazdy.

Spływy pontonowe

Spływy pontonowe to jedna z atrakcyjnych wypraw wodnych, jaką oferuje firma M-Canoe. Spływy organizowane są w obszary Alp, nad rzeki Austrii oraz Słowenii. Sezon rozpoczyna się już w maju, a kończy dopiero we wrześniu, kiedy poziom wody nie pozwala na swobodne przemieszczanie się pontonem. To doskonała forma aktywnego wypoczynku w otoczeniu wspaniałych widoków.

Każdy uczestnik może wybrać dogodną dla niego formę wyjazdu, w zależności od preferowanego kraju czy długości pobytu. Spływy mają miejsce wzdłuż rzeki Salzy, Soci oraz rzek Tyrolskich i trwają od dwóch do siedmiu dni. Na miejscu uczestnicy mają wybór pomiędzy dwu- lub trzyosobowym pontonem, którego sterowania uczą się przed rozpoczęciem spływu.

Nad bezpieczeństwem każdej grupy czuwają instruktorzy, znajdujący się w pobliżu w jednoosobowych kajakach. W ten sposób zyskują przewagę w razie sytuacjach zagrażających lub wymagających zdecydowanej i szybkiej reakcji. Znajdując się w tak bliskiej odległości mogą również udzielać wskazówek i dyspozycji.

 
M-Canoe
Adres:
Przepiórcza 35B/8
WWW:
Kod:
60-162
E-mail:
biuro@m-canoe.pl
Miasto:
Poznań
Telefon:
661 63 35 60

Jak dojechać do firmy M-Canoe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 05.07.2017
SMMASH Fightwear to wykwalifikowany zespół ludzi zajmujących się projektowaniem i produkcją strojów dla zawodników mieszanych sztuk walki, Dzięki zaangażowaniu, wiedzy i talentowi powstają...
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 09.10.2016

Specjalizujemy się w realizowaniu konstrukcji stalowych. Wykonujemy konstrukcje blachownicowe, które wykonywane są ze ram blachownicowych o zmiennych łączonych na montażu za pomocą śrub...

Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące sprzedaży szerokiego asortymentu wysokiej jakości wyrobów obuwniczych dla...
Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 03.08.2015
    Takeda Pharma Sp. z o.o. jest producentem, wielu środków farmakologicznych oraz kosmetycznych. W swojej kompleksowej propozycji handlowej oferuje również skuteczny żel, który...