Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Materiały pakowe

Brak obrazka

Alpako

Dodano: 29.03.2016

Alpako to łódzki producent oraz dystrybutor efektywnych materiałów samoprzylepnych przydatnych podczas promocji działalności gospodarczej. Specjalizujemy się w taśmach pakowych, zwiększających bezpieczeństwo zapakowanych przez Państwa produktów. Posiadamy w ofercie wszystkie rodzaje taśm i sugerujemy także wykonanie zaawansowanego projektu graficznego dopasowanego wprost do indywidualnych potrzeb klienta. Udzielamy porad technicznych i mamy rabaty dla lojalnych odbiorców. Zamówienia wysyłamy natychmiast.