Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Materiały Budowlane

Brak obrazka

Matsell

Dodano: 15.01.2017
Matsell to przedsiębiorstwo, które zajmuje się profesjonalną sprzedażą pokryć dachowych. Jesteśmy na rynku od 1991 roku. Matsell to pionier w zakresie sprzedaży pokryć dachowych w Internecie. Posiadamy atrakcyjną i łatwą w nawigacji stronę internetową oraz system dostaw i zamówień, który umożliwia wydajne działanie. Matsell to również oferta innych produktów takich jak gont bitumiczny czy płytki ceramiczne. Znajdziecie u nas również takie towary jak okna dachowe, płyty P5 i OSB oraz elementy wentylacji sanitarnej i dachowej.
Więcej o firmie: Gonty