Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Marketing aptek w aspekcie mobilnym

Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 20.02.2015
Mobilne Badania to wyjątkowa agencja eventowa, specjalizująca się w farmamarketingu. Wszystko co robimy jest poświęcone promocji zdrowia i oparte o najwyższe standardy organizacyjne. Duże doświadczenie i wyspecjalizowanie się w określonej dziedzinie sprawiło, że możemy pochwalić się przebadaniem ponad 120 tysięcy pacjentów. Robimy to wspólnie z lekarzami i pielęgniarkami z różnych miast, dzięki czemu możemy oferować profesjonalne eventy medyczne, które skupiają coraz większe grupy osób. Oferujemy też szkolenia, kursy i różnego rodzaju warsztaty, które uczą ludzi zdrowego podejścia do życia i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Marketing aptek

Dostępność leków, fachowe doradztwo i niskie ceny to główne zadania, jakie stawiają sobie nasi farmaceuci każdego dnia. Nowoczesne apteki to dostosowane do potrzeb klientów placówki, które są doskonale zaopatrzone i doposażone w sprzęty, które nie tylko można zakupić na miejscu, ale również możemy skorzystać z ciśnieniomierza bądź wagi.

Są to bardzo ważne elementy przy odpowiednim doborze dawki leków. Nasi specjaliści to najlepsi farmaceuci na rynku, dzięki wiedzy i skrupulatności służą swoją pomocą jeszcze zanim trafimy do specjalisty. Doskonale wiemy, że większość osób próbuje się wyleczyć już na samym początku infekcji, dlatego już na tym etapie stawiamy najwyższy nacisk na fachową poradę i odpowiedni dobór leków.

Producenci stosują marketing aptek

Producenci dzięki mnogości oferty i stosowaniu marketingu aptek, również znacząco przyczyniają się do takiego założenia. Ale to nie jedyny plus, ponieważ dzięki odpowiednim zamówieniom nasze apteki posiadają spore zniżki, które przekładają się na końcową cenę leków. Apteki to nie tylko fachowe porady, ale i niższe ceny.
Mobilne Badania
Adres:
Gdańska 80
WWW:
Kod:
90-613
E-mail:
(42) 672 59 72
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 672 59 72
GPS     N: 19° 28' 26"     E: 51° 47' 25"

Jak dojechać do firmy Mobilne Badania?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 03.08.2015
    Takeda Pharma Sp. z o.o. jest producentem, wielu środków farmakologicznych oraz kosmetycznych. W swojej kompleksowej propozycji handlowej oferuje również skuteczny żel, który...
Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 26.08.2016
Wykonujemy profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach realizowania szerokiego zakresu usług dotyczących zarówno leczenia zachowawczego a także estetycznego. Posiadamy zespół doświadczonych...
Brak obrazka

LaserCare

Dodano: 30.03.2016
Zajmujemy się realizowaniem profesjonalnych usług dotyczących zabiegów laserowych. Działamy na terenie Warszawy, gdzie w naszym salonie jesteśmy w stanie zapewnić zabiegi wykonywane z...
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Dodano: 14.06.2016
O ciało trzeba dbać w każdym wieku, aby długo móc się cieszyć nie tylko urodą, ale także pełnią zdrowia. W Laser DeLux w Szczecinie troszczymy się o wszystkie aspekty ważne dla pięknej,...
Więcej o firmie: Depilacja nóg