Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Konstrukcje stalowe

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 09.10.2016

Specjalizujemy się w realizowaniu konstrukcji stalowych. Wykonujemy konstrukcje blachownicowe, które wykonywane są ze ram blachownicowych o zmiennych łączonych na montażu za pomocą śrub wysokiej wytrzymałość. W ten sposób konstrukcje tego rodzaju gwarantują sztywność i zmienność przekrojów ram dostosowana jest do przebiegu momentów zginających, co przekłada się na optymalne wykorzystanie materiału. Realizujemy również hale stalowe gwarantując kompleksową realizację począwszy od projektu a skończywszy na montażu.