Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Szkoła jazdy First drive

Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
FIrst Drive z siedzibą w Łodzi to szkoła oferująca kursy na prawo jazdy poszerzone o naukę eko-jazdy i unikania zagrożeń w ruchu drogowym. Zatrudniając doświadczonych instruktorów techniki jazdy samochodem, zapewnia wysoki poziom nauczania i profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Kursanci mają do dyspozycji komfortową salę wykładową z pełnym wyposażeniem multimedialnym i pomocami dydaktycznymi. Mogą liczyć na przyjazną atmosferę, dedykowanego instruktora i przystępne ceny szkoleń.

Szkoła jazdy

First drive jest jednym z łódzkich ośrodków szkolenia kierowców i szkołą jazdy (https://www.firstdrive.pl), który w swojej ofercie zawiera kurs nauki jazdy oraz jazdy doszkalające w kategorii B. 

To, co wyróżnia tę szkołę jazdy na tle pozostałych, to niewątpliwie wykwalifikowana kadra. Instruktorzy posiadają dodatkowe szkolenia z zakresu technik jazdy, dzięki którym rzetelnie przygotowują kursantów do bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Daje im to możliwość dokładniejszego przekazywania wiedzy w zakresie technik i metod prowadzenia samochodu.

W ramach standardowego kursu nauki jazdy, obejmującego część teoretyczną i praktyczną, przewidziane są dodatkowe zajęcia z ekologicznej jazdy, pozwalającej m.in. uzyskać mniejsze spalanie, jak i techniki unikania zagrożeń na drogach realizowane w ramach tzw. jazd defensywnych. 

Wszystkie te etapy mają na celu jeszcze lepsze przygotowanie kursantów do samodzielnej jazdy w przyszłości. Ośrodek szkolenia kierowców może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w kursy.
Adres:
Piotrkowska 114
WWW:
Kod:
90-006
E-mail:
biuro@firstdrive.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
792 111 112
Tel. kom.:
792 111 112

Jak dojechać do firmy Firstdrive?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 06.03.2015
Najnowsza technologia i prosta obsługa. Takie cechy posiadają alkomaty firmy specjalizującej się w ich sprzedaży - Alkotestery. Wiele rodzajów pojawiających się na rynku zyskuje poparcie od...
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 16.07.2018
Zajmujemy się świadczeniem usług dotyczących przewożenia osób, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie zarówno profesjonalnych a także dopasowanych do oczekiwań naszych...
Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 13.07.2016
Od wielu lat działamy na rynku realizowania dla naszych klientów profesjonalnych kursów pozwalających na uzyskanie umiejętności, które pozwalają na zdanie egzaminów na poszczególne kategorie...
Brak obrazka

Licki

Dodano: 19.04.2013
Licki.pl to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu, serwisu biurowego oraz przesyłek kurierskich. Szczególnie dużą popularnością cieszy się serwis transportowy, gdzie...