Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Jazdy doszkalające z First Drive

Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
FIrst Drive z siedzibą w Łodzi to szkoła oferująca kursy na prawo jazdy poszerzone o naukę eko-jazdy i unikania zagrożeń w ruchu drogowym. Zatrudniając doświadczonych instruktorów techniki jazdy samochodem, zapewnia wysoki poziom nauczania i profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Kursanci mają do dyspozycji komfortową salę wykładową z pełnym wyposażeniem multimedialnym i pomocami dydaktycznymi. Mogą liczyć na przyjazną atmosferę, dedykowanego instruktora i przystępne ceny szkoleń.

Jazdy doszkalające

First Drive jest innowacyjną szkołą nauki jazdy, która działa na terenie Łodzi. Oprócz prowadzenia standardowych kursów prawa jazdy, odbywają się tutaj również zajęcia doszkalające przyszłych, jak i obecnych kierowców. Nad prawidłowym przebiegiem szkoleń czuwa wykwalifikowana kadra z bogatym doświadczeniem. Posiadająca również dodatkowe kompetencje z zakresu technik jazdy. Wszystko to wpływa na wysoką jakość świadczonych usług, których nadrzędnym celem jest nauka bezpiecznej jazdy.

Jazdy doszkalające dla kierowców prowadzone są w ich prywatnych samochodach lub flocie ośrodka. Skierowane są do osób, które mimo pozytywnego wyniku egzaminu, nie czują się pewnie za kierownicą lub nie mają doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu samochodu. Lekcje mają na celu przypomnienie technik i zasad, a także korygowanie pojawiających się błędów. Dla osób przygotowujących się do egzaminu to szansa, by powtórzyć podstawowe manewry, rozjaśnić ewentualne trudności i jeszcze lepiej się do niego przygotować.
Adres:
Piotrkowska 114
WWW:
Kod:
90-006
E-mail:
biuro@firstdrive.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
792 111 112
Tel. kom.:
792 111 112

Jak dojechać do firmy Firstdrive?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Run

Dodano: 24.09.2015
Specjalizujemy się na polskim rynku od wielu lat w realizowaniu różnych usług związanych z przeprowadzkami. Naszym klientom oferujemy zarówno wykonanie przeprowadzek mieszkań, domów...
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Jeżeli zdecydujecie się Państwo na współpracę z firmą Krotoski i Cichy satysfakcja gwarantowana! Jesteśmy zespołem fachowców technicznych oraz doradców biznesowych znających się na...
Więcej o firmie: Dealer Audi i VW
Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 06.03.2015
Najnowsza technologia i prosta obsługa. Takie cechy posiadają alkomaty firmy specjalizującej się w ich sprzedaży - Alkotestery. Wiele rodzajów pojawiających się na rynku zyskuje poparcie od...
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 25.03.2017
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania usług sprzedaży samochodów pozwala nam zapewnić naszym klientom sprzedaż zarówno nowych a także używanych samochodów. Zapewniamy...