Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Sprzątanie

Brak obrazka

Eujuicers

Dodano: 30.03.2015
Nasza firma działa od wielu lat na polskim rynku zapewniają najlepsze urządzenia do wyciskania soków z owoców i warzyw. Urządzenia, które dostarczają posiadają nowoczesne funkcje, które pozwalają na uzyskanie podwyższonej wydajności przy wyciskaniu soków. Zapewniamy wyciskarki, które pozwalają na uzyskanie owoców z twardych warzyw, miękkich owoców, warzyw liściastych oraz ziół. Wszystkie urządzenia w ofercie naszej firmy pochodzą od renomowanych producentów, co wynika ze współpracy naszej firmy z największym dystrybutorem w Europie.
Więcej o firmie: Wyciskarka, Sokowirówka
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 25.03.2014
Marka Inwemer, jedna z Gazel Biznesu w Polsce podejmuje się całościowych prac konserwatorskich w budynkach, gdzie prowadzą Państwo wyspecjalizowaną działalność gospodarczą. Obsługujemy wszystkie rodzaje instalacji technicznych, np. systemy antywłamaniowe, gazowe, elektryczne. Naprawiamy klasyczne usterki, wspomagamy aspekty remontowe i wykończeniowe. Nasza obsługa techniczna wychodzi naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom. Zapewniamy bezpieczeństwo, zwiększając jednocześnie wartość wykorzystywanego asortymentu.
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 21.02.2014
Swoje usługi kierujemy do klientów działających również na terenie północnych regionów Polski. Tam posiadamy swoje oddziały, dzięki którym z oferty mogą korzystać firmy i instytucje funkcjonujące w danej lokalizacji. Północna część kraju to tylko jeden z regionów Polski, w którym świadczymy szeroki wybór usług typu dbanie o czystość, obsługa techniczna, ochrona osób i mienia oraz pracownicy tymczasowi. Ze względu na coraz większe zainteresowanie naszą ofertą, otworzyliśmy kolejne punkty nie tylko w północnej części Polski, ale i w pozostałych.
Więcej o firmie: Katowice, Bydgoszcz, Szczecin
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 07.06.2016
Poszukujesz firmy, która utrzyma w czystości wielkie powierzchnie, takie jak biura czy hale produkcyjne? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy sprzątającej. Od 19 lat obsługujemy powierzchnie biurowe, instytucje, przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i centra logistyczne. Oferujemy wysoką jakość usług, wieloletnie doświadczenie, sprawną organizację, nowoczesne rozwiązania. Nasze oferty są indywidualnie krojone do potrzeb naszych klientów, a wśród nich znaleźli się między innymi Bank BGŻ, ZUS i PGE. Zapraszamy!