Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Farmaceutyka

Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 03.08.2015
    Takeda Pharma Sp. z o.o. jest producentem, wielu środków farmakologicznych oraz kosmetycznych. W swojej kompleksowej propozycji handlowej oferuje również skuteczny żel, który pozwala pozbyć się trądziku pospolitego. Chodzi o żel Benzacne, o jakim można dowiedzieć się sporo ze strony benzacne.pl. Żel ten działa oczyszczająco na skórę, a pomoże pacjentom niezależnie od tego, jaki jest stopień zaawansowania choroby w ich przypadku. Posiada bowiem dwie wersje, o słabszym, i o silniejszym stężeniu.
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 04.07.2015
Witamina D jest bardzo ważna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wspomaga ona układ odpornościowy, pracę mięśni i poprawia samopoczucie. Jej dużym atutem jest dostępność. Głównym jej źródłem jest słońce, dlatego w letnie dni wystarczy 15 minut na słońcu, aby spełnić zapotrzebowanie na witaminę D. Niestety w naszym kraju możliwe jest to jedynie przez kilka miesięcy w ciągu roku. Oznacza to, że najłatwiejszym sposobem jest jej suplementacja. VITA buer D3 to suplement, który ma bardzo atrakcyjną cenę i w jednej kapsułce dostarcza niezbędne dzienne zapotrzebowanie na tą witaminę.