Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Energia odnawialna

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 13.08.2014
Soldar jest firmą, która z powodzeniem funkcjonuje na polu instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy na tym rynku już od 6 lat. Oferujemy usługi cechujące się wysokim poziomem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Współpracujemy z klientami biznesowymi, indywidualnymi oraz instytucjonalnymi. Soldar ma w swojej ofercie doradztwo i projektowanie. Jest tu także montaż oraz uruchamianie instalacji fotowoltaicznych. Nie wolno zapomnieć o tym, że nasza firma oferuje także usługi serwisowe. Do tej kwestii mamy kompleksowe podejście.
Więcej o firmie: Fotowoltaika, Panele fotowoltaiczne