Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Elektronika

Brak obrazka

Printor

Dodano: 24.05.2014

Firma Printor to doświadczony producent elektroniki, oferujący w tym aspekcie wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Posiadamy bogaty park maszyn i kadrę specjalistów, którzy są w stanie wykonywać zadania z szeroko rozumianej produkcji elektroniki, czyli np. montaż powierzchniowy, testowanie elektryczne, czy prototypowanie. Współpracujemy z małymi firmami krajowymi, a także z dużymi koncernami zagranicznymi, dzięki czemu potrafimy wywiązać się ze wszystkich powierzonych nam zadań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.