Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Dotacje unijne

Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
PLEuropa to firma, która powstając miała jeden podstawowy cel. Była nim stu procentowa satysfakcja klienta, który szuka pomocy i porady w zakresie zarządzania finansami swojej działalności, jej księgowością bądź też doborem odpowiedniej oferty szkoleniowej. Z czasem firma ta poszerzyła swoją ofertę o innowacyjne usługi sporządzania wniosków o dotacje unijne, a także uczestnictwa w projektach tej organizacji. Dzięki profesjonalnemu zaangażowaniu swoich możliwości, firma odniosła na rynku duży sukces i teraz może cieszyć się ogromnym zainteresowaniem klientów.