Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Depilacja nóg w szczecińskim Laser DeLux

Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Dodano: 14.06.2016
O ciało trzeba dbać w każdym wieku, aby długo móc się cieszyć nie tylko urodą, ale także pełnią zdrowia. W Laser DeLux w Szczecinie troszczymy się o wszystkie aspekty ważne dla pięknej, elastycznej cery. Polecamy zabiegi odmładzające, jak mikrodermabrazję czy mezoterapii igłowej, które polegają na złuszczaniu naskórka i podawaniu odpowiednich ilości preparatów odżywiających. Proponujemy także depilację nadmiernego owłosienia. To nasz hit, laser bowiem skutecznie i trwale usuwa niepotrzebne włoski.
Więcej o firmie: Depilacja nóg

Depilacja nóg

Na czym polega zabieg depilacji laserem

Warto wiedzieć, że depilacja nóg laserem jest dostępna dla większości kobiet. Najtrudniej jest wydepilować jasne włoski, gdyż one umykają laserowi.


Salony piękności Laser DeLux są liderem na rynku kosmetycznym i wiodą prym w zabiegach usuwania zbędnego owłosienia. Między innymi dlatego, że działają na najlepszym specjalistycznym sprzęcie, jaki jest obecnie dostępny – to Light Sheet Duet. Laser dzięki któremu depilacja jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem. Usuwanie niechcianych włosków wiązką promieni lasera jest trwałe, nie zawsze udaje się to podczas jednego zabiegu.

Najczęściej potrzebnych jest od 3 do 5 spotkań, zależnie od gęstości owłosienia, twardości włosów i mieszków włosowych. Aby uzyskać zadowalający efekt najczęściej po roku lub dwóch należy zabieg powtórzyć.

Odrastające pojedyncze włoski są jednak słabe, mniej widoczne i bez problemów po drugim uderzeniu laserem giną bezpowrotnie. Depilacja laserem twarzy, nóg, okolic intymnych czy pach jest jednorazowym wydatkiem. W przypadku kilku zabiegów najczęściej klient uzyskuje pakiet promocyjny i spore zniżki na laserową depilację nóg:
http://www.laserdelux.pl/szczecin/depilacja-laserowa.

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie
Adres:
aleja Wojska Polskiego 36
WWW:
Kod:
70-475
Miasto:
Szczecin
Telefon:
737 481 971
Depilacja laserowa
GPS     N: 14° 32' 32"     E: 53° 25' 48"

Jak dojechać do firmy Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Laser DeLux

Dodano: 05.07.2016
Działalność naszych salonów, które działają na terenie takich miast, jak Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa obejmuje realizowanie zabiegów...
Więcej o firmie: Depilacja nóg
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 14.05.2014

Salon Aspasja oferuje szeroki zakres usług oraz zabiegów skierowanych do klientów płci męskiej i żeńskiej. W ofercie znajdują się głównie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej,...

Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 03.08.2015
    Takeda Pharma Sp. z o.o. jest producentem, wielu środków farmakologicznych oraz kosmetycznych. W swojej kompleksowej propozycji handlowej oferuje również skuteczny żel, który...
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Poznaniu

Dodano: 26.03.2016
Specjalizujemy się w wykonywaniu nowoczesnych zabiegów upiększających. Kobiety i mężczyźni mogą wykorzystać u nas potencjał modelowania sylwetki prowadzący do eliminacji tkanki...