Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Atrakcyjne wyjazdy dla pracowników - Chillievent!

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 06.05.2019
Firma chillievent.pl zajmuję się profesjonalną organizacją imprez, szkoleń oraz konferencji. Fachowcy zatrudnieni w przedsiębiorstwie potrafią zadbać o to, żeby event pozostał na długo w pamięci uczestników. Chillievent wyróżnia się na rynku. Pracownicy przykładają dużą wagę do jakości komunikacji pomiędzy firmą, podwykonawcami, a klientem. Dzięki czemu klienci mogą być pewni, że ich potrzeby zostaną zaspokojone. Specjaliści Chillievent , słyną z profesjonalizmu, elastyczności czy wysokiej etyki pracy.

Wyjazdy integracyjne dla pracowników

Wyjazdy integracyjne dla pracowników cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, bo z nich płyną same korzyści. Po pierwsze można sprawdzić jak pracownicy radzą sobie  w różnych sytuacjach. Po drugie tego typu aktywność w innym niż zazwyczaj środowisku pozwala kształtować relacje między pracownikami. Po trzecie wyjazdy integracyjne dla pracowników mogą być połączone z fizyczną lub intelektualną rzeczywistością, co również jest korzyścią dla pracowników i pracodawców. 

Jak przygotować się do wyjazdu integracyjnego?

Najlepiej, by nie obciążać własnych pracowników, wybrać do przygotowania takiego wyjazdu odpowiednią firmę, która zadba o wszystko. Firma zajmująca się tego typu imprezami, która ma doświadczenie po pierwsze zorganizuje kompleksową usługę, a po drugie przygotować może bardziej korzystną ofertę. Wyjazd integracyjny dla pracowników oprócz dobrej zabawy nie może zabraknąć również szkoleń lub zdrowej rywalizacji. Prawidłowo przygotowany wyjazd integracyjny zintegruje i wzmocni zespół.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto