Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Chillievent.pl - oferta pikników firmowych w Warszawie

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 06.05.2019
Firma chillievent.pl zajmuję się profesjonalną organizacją imprez, szkoleń oraz konferencji. Fachowcy zatrudnieni w przedsiębiorstwie potrafią zadbać o to, żeby event pozostał na długo w pamięci uczestników. Chillievent wyróżnia się na rynku. Pracownicy przykładają dużą wagę do jakości komunikacji pomiędzy firmą, podwykonawcami, a klientem. Dzięki czemu klienci mogą być pewni, że ich potrzeby zostaną zaspokojone. Specjaliści Chillievent , słyną z profesjonalizmu, elastyczności czy wysokiej etyki pracy.

Pikniki firmowe warszawa

Firma Chill Event jest przedsiębiorstwem, które oferuje usługi polegające na organizowaniu imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych dla pracowników oraz innych eventów i pikników firmowych. Chill Event ma swoje siedziby w Warszawie i Łodzi . Pełna oferta usług oraz dane kontaktowe firmy znajdują się na jej stronie internetowej: http://www.chillievent.pl/oferta/pikniki-firmowe . Organizacja pikników firmowych wymaga ustalenia wielu szczegółów z klientem, dlatego bardzo ważny jest kontakt i współpraca z daną firmą.

Oczekiwania klienta są najważniejsze

Chill Event dokładnie dowiaduje się jakie są oczekiwania co do zlecenia i proponuje dwa niezależne zestawy atrakcji na dane wydarzenie. Piknik firmowy nie obędzie się bez profesjonalnego sprzętu - niezbędny jest sprzęt nagłaśniający, oświetleni czy scena. Zapewniony jest także transport uczestników, ochrona, toalety, hale namiotowe, różnorodne atrakcje dla dzieci oraz dorosłych . Chill Event dba, żeby cały piknik był udany oraz nie zabrakło na nim ciekawych aktywności i wygody .
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto