Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Duże doświadczenie w organizacji konferencji - chillievent

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 06.05.2019
Firma chillievent.pl zajmuję się profesjonalną organizacją imprez, szkoleń oraz konferencji. Fachowcy zatrudnieni w przedsiębiorstwie potrafią zadbać o to, żeby event pozostał na długo w pamięci uczestników. Chillievent wyróżnia się na rynku. Pracownicy przykładają dużą wagę do jakości komunikacji pomiędzy firmą, podwykonawcami, a klientem. Dzięki czemu klienci mogą być pewni, że ich potrzeby zostaną zaspokojone. Specjaliści Chillievent , słyną z profesjonalizmu, elastyczności czy wysokiej etyki pracy.

Organizacja konferencji

Decydując się na zorganizowanie konferencji, nasza uwaga skupia się na znalezieniu firmy, która w swojej ofercie świadczy kompleksowe usługi z zakresu organizacji spotkań firmowych.

Chilli Event – organizacja konferencji

Chilli Event  to firma specjalizująca się w organizowaniu konferencji dla firm. Działająca na polskim rynku od wielu lat, zdobyła doświadczenie, niezbędne do sprawnego przeprowadzenia wydarzeń, jakimi są konferencje. Chlli Event świadczy kompleksowe usługi z zakresu organizacji, poczynając od wyboru odpowiedniego miejsca spotkania, a skończywszy na smacznym cateringu i profesjonalnej obsłudze.

Zakres usług Chilli Event

Konferencje to wydarzenia, w których każdy element ma znaczenie. Nierzadko od nich zależy powodzenie przedsięwzięcia. Usługi Chilli Event obejmują zaplanowanie przebiegu konferencji, usługi transportowe, obsługę techniczną, tłumaczenia, hostessy oraz materiały konferencyjne. Decydując się na Chilli Event możemy być spokojni o sprawne przeprowadzenie konferencji. Wykwalifikowana kadra zadba o każdy element wydarzenia. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.chillievent.pl/oferta/konferencje Zdobyte doświadczenie jest gwarancją profesjonalizmu tej firmy.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto