Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Sprawdzone imprezy integracyjne - chillievent

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 06.05.2019
Firma chillievent.pl zajmuję się profesjonalną organizacją imprez, szkoleń oraz konferencji. Fachowcy zatrudnieni w przedsiębiorstwie potrafią zadbać o to, żeby event pozostał na długo w pamięci uczestników. Chillievent wyróżnia się na rynku. Pracownicy przykładają dużą wagę do jakości komunikacji pomiędzy firmą, podwykonawcami, a klientem. Dzięki czemu klienci mogą być pewni, że ich potrzeby zostaną zaspokojone. Specjaliści Chillievent , słyną z profesjonalizmu, elastyczności czy wysokiej etyki pracy.

Imprezy integracyjne

Firma Chill Event jest przedsiębiorstwem, które uświadczy usługi organizacyjne. W swojej ofercie ma imprezy firmowe oraz wyjazdy integracyjne i pikniki. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie oraz w Łodzi. Chill Event stawia przede wszystkim na wysoką jakością planowanych wydarzeń oraz ciągłym kontaktem z klientem. 

Organizacja od początku do końca

Organizacja imprez integracyjny jest doskonałym ruchem ze strony pracodawcy. Zespół pracowników jest wtedy znacznie lepiej zgrany, a znajomości zawierane na wspólnych wyjazdach pomagają w pracy grupowej. Chill Event dba o to, żeby cała impreza była zaplanowana w najmniejszych szczegółach. Zapewniony jest transport oraz zakwaterowanie i wyżywienie uczestników, nie trzeba się również martwić o ubezpieczenie. Chill Event z porozumieniu z klientem dobiera także zestaw atrakcji, które będą miały na celu aktywny wypoczynek czy integrację zespołu pracowników podczas eventu. Więcej na temat oferty można dowiedzieć się na stronie firmy pod adresem: http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-integracyjne .
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto