Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Imprezy firmowe - oferta chillievent

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 06.05.2019
Firma chillievent.pl zajmuję się profesjonalną organizacją imprez, szkoleń oraz konferencji. Fachowcy zatrudnieni w przedsiębiorstwie potrafią zadbać o to, żeby event pozostał na długo w pamięci uczestników. Chillievent wyróżnia się na rynku. Pracownicy przykładają dużą wagę do jakości komunikacji pomiędzy firmą, podwykonawcami, a klientem. Dzięki czemu klienci mogą być pewni, że ich potrzeby zostaną zaspokojone. Specjaliści Chillievent , słyną z profesjonalizmu, elastyczności czy wysokiej etyki pracy.

Imprezy firmowe

Firma Chill Event jest przedsiębiorstwem, które przygotowało dla swoich klientów ofertę Imprez firmowych oraz integracyjnych. Chill Event działa na terenie Warszawy oraz Łodzi. Swoje usługi kieruje do klientów biznesowych i stawia na wysoką jakość wykonywanych zleceń i indywidualne podejście do każdego klienta.

Najlepsza integracja

Imprezy firmowe to doskonała okazja do integracji pracowników oraz przeniesienia znajomości na bardziej prywatne pola. Chill Event stara się jak najbardziej dopasować się do oczekiwań klienta, dlatego w swojej ofercie ma szereg atrakcji, które uświetnią każdy event. Klienci biznesowi mają zatem do wyboru występ taneczny, muzyczny, kabaretowy czy akrobatyczny, ale również mogą zapragnąć bardziej indywidualnego podejścia, czyli wystąpienia osoby z branży czy mówcy motywacyjnego. Chill Event zapewnia także profesjonalny sprzęt oraz scenę. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-firmowe
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto