Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Budownictwo

Brak obrazka

Matsell

Dodano: 15.01.2017
Matsell to przedsiębiorstwo, które zajmuje się profesjonalną sprzedażą pokryć dachowych. Jesteśmy na rynku od 1991 roku. Matsell to pionier w zakresie sprzedaży pokryć dachowych w Internecie. Posiadamy atrakcyjną i łatwą w nawigacji stronę internetową oraz system dostaw i zamówień, który umożliwia wydajne działanie. Matsell to również oferta innych produktów takich jak gont bitumiczny czy płytki ceramiczne. Znajdziecie u nas również takie towary jak okna dachowe, płyty P5 i OSB oraz elementy wentylacji sanitarnej i dachowej.
Więcej o firmie: Gonty
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 09.10.2016

Specjalizujemy się w realizowaniu konstrukcji stalowych. Wykonujemy konstrukcje blachownicowe, które wykonywane są ze ram blachownicowych o zmiennych łączonych na montażu za pomocą śrub wysokiej wytrzymałość. W ten sposób konstrukcje tego rodzaju gwarantują sztywność i zmienność przekrojów ram dostosowana jest do przebiegu momentów zginających, co przekłada się na optymalne wykorzystanie materiału. Realizujemy również hale stalowe gwarantując kompleksową realizację począwszy od projektu a skończywszy na montażu.

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 27.11.2014
Materiał, który jest wykorzystywany w momencie tworzenia posadzki pod konkretne obiekty ma istotne znaczenie, o czym jest przekonana nasza  firma. Dbamy o zastosowanie takich materiałów, jak beton posadzkowy. Jego ogromną cechą jest klasa, jak i wyniki, które zapewnia nam podczas jego zastosowania. Tylko w naszej firmie klienci mają dostęp do pełnego zakresu usług związanych z kładzeniem i wykonywaniem posadzek. Od wielu lat spełniamy wymagania wszelkich klientów, którzy tylko pojawiają się na rynku i wyznaczają pewne wymagania i oczekiwania.
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 22.08.2016

Bogaty wybór wykładziny oraz kompleksowe usługi – tak prezentuje się oferta firmy Wapol. Kupisz u nas wykładziny naturalne, specjalistyczne oraz tkane. Sprzedajemy również wykładziny dywanowe, PVC, płytki LVT i betony Cire. W zakres naszych usług wchodzą instalacja wykładzin w hotelach, halach, magazynach i galeriach handlowych. Mamy w tej materii wieloletnie doświadczenie. Ponadto, zapewniamy usługi czyszczenia, doradztwa i ekspertyzy. Dowiedz się więcej o naszej ofercie odwiedzając naszą stronę www. Gorąco zapraszamy.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 09.05.2016
Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem zarządzania oraz kontrolowania wód gruntowych, które wykonujemy dla naszych klientów przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz innowacyjnych technologii, co jesteśmy w stanie wykonać zarówno na terenie kraju jak też poza granicami kraju nawet przy skomplikowanych projektach tworzenia infrastruktury. Gwarantujemy realizowanie poszczególnych usług z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, co pozwala nam realizowanie najnowszych systemów i innowacyjnych technologii.