Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Biznes

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Sklep zoologiczno-ogrodniczy Flogard dostarcza swoim klientom od wielu już lat najwyższej jakości artykuły dla zwierząt. Produkty dostępne w sklepie cechuje wysoka jakość i wyjątkowa staranność o dobór wszelkich najlepszych składników wspomagających zdrowie psa, kota i innych zwierząt. Samopoczucie i dbałość o zdrowie zwierząt jest dewizą naszego sklepu. W naszej placówce można również zakupić różnego rodzaju akcesoria przydatne do prac ogrodowych, a także do upiększania ogrodów przydomowych.
Brak obrazka

HR Partners

Dodano: 03.04.2013
W celu zwiększenia efektywności Twojej firmy oraz zadbania o jej optymalny rozwój, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy HR Partners, która oferuje profesjonalne usługi w zakresie przeprowadzania szkoleń dla pracowników oraz nadzorowanie procesów rekrutacyjnych. HR Partners zadba, by do Twojej kadry pracowniczej dołączyli wysoko wykwalifikowani pracownicy. Zapraszamy także do zapoznania się z szeroką ofertą szkoleń dla firm. Wszelkie informacje dotyczące naszych usług znajdziesz na stronie internetowej naszej firmy.
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 11.12.2015
Zapewniamy naszym klientom dostęp do nowoczesnej aplikacji internetowej, której działanie ma na celu możliwości uzyskania dostępu do innowacyjnych funkcji, których wykorzystanie pozwala na wyznaczanie celów do osiągnięcia w ramach indywidualnych ścieżek rozwoju. Jednocześnie nasza aplikacja pozwala  również na korzystanie ze wsparcia ze strony doświadczonych coachów oraz trenerów on-line, którzy zapewniają motywację, wyznaczanie celów, mentoring. Trenerzy zapewniają również profesjonalne działania w ramach coachingu oraz mentoringu.
Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 18.03.2014
Firma Inwemer zachęca firmy i instytucje do korzystania z jej nowoczesnej oferty usług, w której dysponuje między innymi możliwością wynajmowania pracowników tymczasowych. Swoje umiejętności opiera na doświadczeniu poszerzanym przez lata pacy, działając w danej branży. Dziś ma możliwość oferować swoim klientom pracowników na poziomie, kompetentnych i doświadczonych. Samodzielnie przydziela poszczególnych kandydatów na wolne stanowiska, dając tym samym możliwość elastycznych warunków zatrudnienia.
Brak obrazka

Keller

Dodano: 23.07.2014
Grupa adwokacka K. Keller służy pomocą w wszelakich zagadnieniach dotyczących prawnych porad dla osób prywantych jak i przedsiębiorstw. Dzięki szerokiemu stażowi a także dużemu zakresowi obowiązków prawniczych, jesteśmy w stanie doradzić klientowi w jego komplikacjacj prawnych. Wykonujemy przeprowadzanie spraw sądowowych, tworzenie i analizowanie aktów prawnych, również konsultujemy się w różnych aspektach ustaw cywilnych i prawa budowlanego. Zapraszamy na stronę.
Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
PLEuropa to firma, która powstając miała jeden podstawowy cel. Była nim stu procentowa satysfakcja klienta, który szuka pomocy i porady w zakresie zarządzania finansami swojej działalności, jej księgowością bądź też doborem odpowiedniej oferty szkoleniowej. Z czasem firma ta poszerzyła swoją ofertę o innowacyjne usługi sporządzania wniosków o dotacje unijne, a także uczestnictwa w projektach tej organizacji. Dzięki profesjonalnemu zaangażowaniu swoich możliwości, firma odniosła na rynku duży sukces i teraz może cieszyć się ogromnym zainteresowaniem klientów.