Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Badania profilaktyczne Mobilnebadania

Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 20.02.2015
Mobilne Badania to wyjątkowa agencja eventowa, specjalizująca się w farmamarketingu. Wszystko co robimy jest poświęcone promocji zdrowia i oparte o najwyższe standardy organizacyjne. Duże doświadczenie i wyspecjalizowanie się w określonej dziedzinie sprawiło, że możemy pochwalić się przebadaniem ponad 120 tysięcy pacjentów. Robimy to wspólnie z lekarzami i pielęgniarkami z różnych miast, dzięki czemu możemy oferować profesjonalne eventy medyczne, które skupiają coraz większe grupy osób. Oferujemy też szkolenia, kursy i różnego rodzaju warsztaty, które uczą ludzi zdrowego podejścia do życia i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Badania profilaktyczne

Jeśli poszukują państwo firmy, która w skuteczny sposób może zająć się badaniami profilaktycznymi, zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Mobilne Badania. Agencja proponuje dokładne określanie i docieranie do grupy klientów, którzy mogą być zainteresowani nowym lekiem, kontaktowanie się z mediami, kampanie w mediach elektronicznych dodatkowo zwiększenie identyfikacji wizualnej danego leku, w przypadku którego wykonywane są działania marketingowe.

 

Badania wykonywane są z zastosowaniem opieki mediów branżowych z którymi współpracuje firma, projektowania ulotek informacyjnych, publikowania materiałów reklamowych w internecie, reklamowania akcji promocyjnych. W ramach reklamy firma organizuje badania mobilne takie jak konsultacje obecności kwasu moczowego, badania naczyń krwionośnych, profilaktyczne badania alergiczne i konsultacje pediatryczne.

 

Także wykonywane są badania dentystyczne, konsultacje pokarmowe, badania zawartości kwasu mlekowego, konsultacje ortopedyczne oraz wszelkie inne, jakie tylko będą potrzebne. Badania profilaktycznze prowadzone w terenie, są świetnym sposobem na wczesne wykrywanie schorzeń i walkę chociażby z nowotworami.
Mobilne Badania
Adres:
Gdańska 80
WWW:
Kod:
90-613
E-mail:
(42) 672 59 72
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 672 59 72
GPS     N: 19° 28' 26"     E: 51° 47' 25"

Jak dojechać do firmy Mobilne Badania?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Laserdent

Dodano: 25.04.2013
Laserdent to klinika stomatologiczna prowadzona przez zespół doświadczonych dentystów. Jako jedni z pierwszych w Łodzi zaczęliśmy świadczyć usługi laserowego borowania zębów -...
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 14.05.2014

W salonie urody Aspasja dbamy o zadowolenie wszystkich grup klientów, pragnących odświeżyć piękno ciała. Posiadamy doświadczenie we fryzjerstwie, specjalistycznych masażach, zabiegach...

Brak obrazka

Proclinic

Dodano: 04.04.2016
W naszym centrum medycznym, które działa na terenie Wrocławia jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom świadczenie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług medycznych z zakresu...
Brak obrazka

Laser DeLux

Dodano: 05.07.2016
Działalność naszych salonów, które działają na terenie takich miast, jak Białystok, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa obejmuje realizowanie zabiegów...
Więcej o firmie: Depilacja nóg