Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Usługi wizażu na terenie Łodzi: salon pielęgacji

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 14.05.2014

Aspasja cieszy się od 2000 roku stałym powodzeniem wśród swoich klientów. Dzieje się tak dzięki podejściu kadry salonu do potrzeb klientek i klientów oraz dzięki wprowadzaniu innowacji i najnowszych urządzeń do zabiegów proponowanych przez salon. Sukces Aspasji opiera się także na wprowadzaniu nowych usług kosmetycznych i fryzjerskich, które są odpowiedzią na oczekiwania osób odwiedzających salon urody. Aspasja w swojej ofercie ma liczne propozycje pielęgnacji twarzy i ciała oraz zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Makijaż Łódź

Kobiety dbające o swój wizerunek zachęcamy do wykorzystania potencjału naszego salonu makijażu w Łodzi na ul. Inflanckiej 40. Proponujemy wiele rodzajów makijażu. Wieczorowy wzmacniający styl na ważnych wydarzeniach okolicznościowych. Ślubny przeznaczony dla pań ceniących wyjątkowe chwile.

Potrafimy też stworzyć makijaż panu młodemu, oczywiście niezwykle subtelnie. Współpracujemy z wieloma klientkami, także w zakresie makijażu dedykowanego profesjonalnym sesjom zdjęciowym. Oceniamy profil twarzy, używamy kosmetyków zdrowych, wpływających pozytywnie na regenerację skóry.

W naszym salonie każda kobieta dowie się czegoś nowego o najlepszych dla siebie kolorach.

Nauczymy panie przygotowania makijażu indywidualnego. Sesje trwają około godziny, dlatego czas poświęcony na makijaż Łódź warto zarezerwować jako chwilę maksymalnego relaksu. Ponadto wprowadziliśmy do oferty znakomity makijaż permanentny, utrzymujący się około pięciu lat. Nasze rozwiązania są polecane nie tylko w Łodzi, ale na terenie całej Polski.

Aspasja Salon Urody
Adres:
Inflancka 40
WWW:
Kod:
91-857
Miasto:
Łódź‎
Telefon:
42 659 99 47
GPS     N: 51° 48' 3"     E: 19° 27' 55"

Jak dojechać do firmy Aspasja?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 20.02.2015
Mobilne Badania to wyjątkowa agencja eventowa, specjalizująca się w farmamarketingu. Wszystko co robimy jest poświęcone promocji zdrowia i oparte o najwyższe standardy organizacyjne. Duże...
Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 03.08.2015
    Takeda Pharma Sp. z o.o. jest producentem, wielu środków farmakologicznych oraz kosmetycznych. W swojej kompleksowej propozycji handlowej oferuje również skuteczny żel, który...
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Dodano: 11.06.2016
Zapewniamy naszym klientom realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych z zabiegami zarówno estetycznymi oraz laserowymi, które wykonywane są w naszych nowoczesnych oraz...
Więcej o firmie: Depilacja bikini w Warszawie
Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 26.08.2016
Wykonujemy profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach realizowania szerokiego zakresu usług dotyczących zarówno leczenia zachowawczego a także estetycznego. Posiadamy zespół doświadczonych...