Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Czujki zewnętrzne - sklep internetowy ASD

Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 06.11.2013
ASD wie jak działać w przypadku systemów zabezpieczeń. W tej branży jesteśmy już od kilkunastu lat. Z powodzeniem zajmujemy się sprzedawaniem, projektowaniem oraz montażem systemów alarmowych. ASD ma bogatą ofertę produktów w której na szczególną uwagę zasługują czujki alarmowe (wewnętrzne i zewnętrzne). Czujki tego typu są u nas dostępne w wielu bardzo skutecznych wersjach. Wśród czujek znaleźć można czujki magnetyczne, temperatury oraz dymu. Są one gwarancją pełnego bezpieczeństwa i nie musicie się obawiać żadnych problemów. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.
Więcej o firmie: Czujki zewnętrzne, Czujki dymu, Czujki

Czujki zewnętrzne

Ochrona budynków przed niepożądanymi gośćmi jest o wiele prostsza niż zabezpieczanie terenów otwartych a przecież te również bywają narażone na dewastację czy kradzieże. Dotyczy to na przykład rozległych parkingów, na których jeden strażnik nie jest w stanie dopilnować każdego pojazdu czy też rozbudowanych składów materiałów budowlanych. 

Firma ASD z jednej strony zajmująca się planowaniem i realizacją różnych systemów zabezpieczeń, a z drugiej oferująca dystrybucję niezbędnych do tych systemów podzespołów posiada w ofercie także czujki zewnętrzne. Są to specjalistyczne niewielkie urządzenia elektroniczne, które wykrywają najmniejszych ruch uruchamiając alarm lub w inny zaprogramowany sposób informując o naruszeniu terenu pracownika ochrony. Czujki działające na podczerwień mogą mieć różny zasięg, dlatego od odpowiedniego wyboru zależy skuteczność systemu. 

Na małych placach z powodzeniem sprawdzą się te o zasięgu do kilku metrów, ale są też takie sytuacje, w których chroniony teren jest znacznie większy. Nie tylko zasięg może być decydujący. Projektowane przez ASD systemy uwzględniają również strategiczne rozmieszczenie takich czujek. 

WWW: www.asd.pl/czujki-zewnetrzne
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564305
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 34"

Jak dojechać do firmy ASD Czujki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 06.08.2015
Sembella ma do zaoferowania funkcjonalne oraz solidne materace, które można zamówić na stronie tego dystrybutora, sembella.pl. Oferta ta przewiduje wiele rodzajów materacy do wyboru, dlatego też...
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 02.11.2018
W naszej firmie działamy na rynku realizowania dla naszych klientów dystrybuowania wysokiej jakości szerokiego zakresu osłon okiennych. Posiadamy w naszej ofercie wyroby, które pochodzą od...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 14.11.2013
ASD to najlepsze rozwiązania na rynku w zakresie systemów monitoringu oraz systemów zabezpieczeń. Jesteśmy w tej materii prawdziwymi specjalistami i mamy niemałe doświadczenie. W temacie...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 13.07.2018
Firma Kulczyk znana nie tylko w Łodzi, ale i w całym kraju, ma wieloletnie doświadczenie w branży usług pielęgnacji zieleni. Firma działa od 1995 roku, z sukcesami realizując kolejne zlecenia....