Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Zabezpieczenia przeciwpożarowe - czujniki dymu

Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 06.11.2013
ASD wie jak działać w przypadku systemów zabezpieczeń. W tej branży jesteśmy już od kilkunastu lat. Z powodzeniem zajmujemy się sprzedawaniem, projektowaniem oraz montażem systemów alarmowych. ASD ma bogatą ofertę produktów w której na szczególną uwagę zasługują czujki alarmowe (wewnętrzne i zewnętrzne). Czujki tego typu są u nas dostępne w wielu bardzo skutecznych wersjach. Wśród czujek znaleźć można czujki magnetyczne, temperatury oraz dymu. Są one gwarancją pełnego bezpieczeństwa i nie musicie się obawiać żadnych problemów. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.
Więcej o firmie: Czujki zewnętrzne, Czujki dymu, Czujki

Czujki dymu

Pożar to jedno z największych i najniebezpieczniejszych zagrożeń, jakie towarzyszą człowiekowi zarówno w zakładzie pracy, jak i domu prywatnym. Nie potrzeba do tego nieuwagi w postaci pozostawionego na gazie garnka czy niezgaszonej świecy, bowiem nawet spięcie w instalacji elektrycznej może stać się przyczyną powstawania ognia. 

ASD – firma zajmująca się zabezpieczeniami życia, zdrowia i mienia we wszelkich możliwych formach zajmuje się także projektowaniem i montażem skutecznych systemów przeciwpożarowych, w których główną role odgrywają nowoczesne czujki dymu. Taka elektroniczna końcówka całego systemu wyposażonego także w centrale alarmowa pozwala na wykrycie zagrożenia jeszcze na etapie, w którym nie przyniosło ono żadnych szkód. 

Alarm wywołuje już dym powstający podczas tlenia się materiałów, dzięki czemu można zapobiec pożarowi jeszcze zanim do niego dojdzie. Poza tym sam dym również może być dla człowiek szkodliwy, dlatego jego wykrycie chroni przed zaczadzeniem. Czujki i systemy przeciwpożarowe można także kupić w sklepie asd.pl, który firma prowadzi w Internecie.  Link: www.asd.pl/czujki-dymu.

Oferta pochodzi do najlepszych markowych producentów, co stanowi gwarancję funkcjonalności i skuteczną ochronę przed zagrożeniem.
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564305
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 34"

Jak dojechać do firmy ASD Czujki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Asd

Asd

Dodano: 20.10.2013
Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem – oto motto naszej firmy. Jesteśmy niewielkim rodzinnym przedsiębiorstwem, zajmującym się sprzedażą systemów zabezpieczeń. Nie jesteśmy...
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 08.01.2015
Nasz sklep mieszczący się w Opocznie oraz sklep internetowy dostępny na stronie internetowej oferuje meble w stylu francuskim i skandynawskim. Salon Villa Decor od kilkunastu lat importuje meble z...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 06.08.2015
Sembella ma do zaoferowania funkcjonalne oraz solidne materace, które można zamówić na stronie tego dystrybutora, sembella.pl. Oferta ta przewiduje wiele rodzajów materacy do wyboru, dlatego też...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 14.11.2013
ASD to najlepsze rozwiązania na rynku w zakresie systemów monitoringu oraz systemów zabezpieczeń. Jesteśmy w tej materii prawdziwymi specjalistami i mamy niemałe doświadczenie. W temacie...