Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Firmy w kategoriach

Czujniki alarmowe - sklep internetowy ASD

Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 06.11.2013
ASD wie jak działać w przypadku systemów zabezpieczeń. W tej branży jesteśmy już od kilkunastu lat. Z powodzeniem zajmujemy się sprzedawaniem, projektowaniem oraz montażem systemów alarmowych. ASD ma bogatą ofertę produktów w której na szczególną uwagę zasługują czujki alarmowe (wewnętrzne i zewnętrzne). Czujki tego typu są u nas dostępne w wielu bardzo skutecznych wersjach. Wśród czujek znaleźć można czujki magnetyczne, temperatury oraz dymu. Są one gwarancją pełnego bezpieczeństwa i nie musicie się obawiać żadnych problemów. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.
Więcej o firmie: Czujki zewnętrzne, Czujki dymu, Czujki

Czujki

ASD to przedsiębiorstwo handlowo usługowe, które od ponad dwóch dekad rozwija swoją działalność na rynku elektronicznych systemów zabezpieczeń. Poza ofertą projektowania specjalnych instalacji alarmowych i systemów kontroli dostępu oraz doradzaniem klientom w wyborze najlepszych rozwiązań firma prowadzi także specjalistyczny sklep internetowy na stronie asd.pl, gdzie każdy zainteresowany może dokonać zakupu niezbędnych do systemu podzespołów. 

W ofercie znajdują się zarówno zestawy domofonowe i wideofonowe, jak i systemy monitorowania obiektów oraz różnego rodzaju czujki przeznaczone zarówno do instalacji alarmowych, jak i stanowiące samodzielne elementy zabezpieczające. Do tych ostatnich zaliczają się z pewnością czujki dymu i gazu oraz podwyższonej temperatury i zalania. 

Każdy z oferowanych produktów to nowoczesne elektroniczne rozwiązanie wysokiej jakości, o dużej precyzji działania pochodzące od znanych i renomowanych producentów. Dzięki temu ich wykorzystanie w domowym czy firmowym systemie to gwarancja efektywności. 

WWW - http://www.asd.pl/czujki
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564305
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 34"

Jak dojechać do firmy ASD Czujki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Deante

Deante

Dodano: 01.12.2016
W naszym mieszkaniu znajdują się pewne pomieszczenia, które wymagają przygotowania. Zalicza się do nich zarówno kuchnia, jak i łazienka. Warto w nich zadbać o pewne wyposażenie, dzięki...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 06.08.2015
Sembella ma do zaoferowania funkcjonalne oraz solidne materace, które można zamówić na stronie tego dystrybutora, sembella.pl. Oferta ta przewiduje wiele rodzajów materacy do wyboru, dlatego też...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 14.11.2013
ASD to najlepsze rozwiązania na rynku w zakresie systemów monitoringu oraz systemów zabezpieczeń. Jesteśmy w tej materii prawdziwymi specjalistami i mamy niemałe doświadczenie. W temacie...
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 02.11.2018
W naszej firmie działamy na rynku realizowania dla naszych klientów dystrybuowania wysokiej jakości szerokiego zakresu osłon okiennych. Posiadamy w naszej ofercie wyroby, które pochodzą od...