Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

Alkomaty

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 06.03.2015
Najnowsza technologia i prosta obsługa. Takie cechy posiadają alkomaty firmy specjalizującej się w ich sprzedaży - Alkotestery. Wiele rodzajów pojawiających się na rynku zyskuje poparcie od klientów pochodzących z różnych części kraju i świata. W takie alkomaty zaopatrują się klienci indywidualni, jak i firm, instytucje pozarządowe, rządowe, wojsko. Firma alkohit zadbała o to, aby już alkomat alkohit 600 posiadaj dotykowy wyświetlacz i czytelne komunikaty. Zapewnia to profesjonale użytkowanie. Wyposażony został takżę w wielu innych funkcji, które pomagają dokonywać jeszcze dokładniejsze pomiary.