Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

swetry

Brak obrazka

Wamatex

Dodano: 01.02.2017
Dzianiny z Aleksandrowa Łódzkiego należą nie tylko do znanych na polskim rynku, ale również cenionych z uwagi na wysoką jakość i bogaty wybór gatunków. Firma Wamatex od dwudziestu lat nie tylko rozbudowuje swój park maszynowy i stale powiększa załogę, ale też rozwija zakres asortymentowy, wzbogacając go o nowe wzory i kolory. Produkcja bywa dostosowana do zapotrzebowania rynku oraz panującej na nim mody, a każdy schodzący z taśmy wyrów to przykład wyjątkowej staranności w doborze technologii produkcji. Dziś w Wamatexie pracuje nad nią 150 osób.
Więcej o firmie: Tkaniny meblowe, Dzianiny