Proszę czekać...
zamknij
Mega spis firm

Optymalne koszty reklamy

Internet jest obecnie najbardziej atrakcyjnym środkiem przekazu reklamowego. Umieszczając firmę w Mega Spisie Firm masz pewność, że docierasz wraz ze swoją ofertą do tysięcy użytkowników dziennie!

Przejrzysta prezentacja informacji

Nasz serwis umożliwia Ci zaprezentowanie swojej firmy w przejrzysty i czytelny sposób dla potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Skorzystaj z okazji i przekaż im szczegółowe informacjeo Twojej ofercie!

Wyszukaj interesujące Cię firmy

Szukasz profesjonalnych usługodawców? A może jesteś zainteresowany współpracą biznesową? Skorzystaj z wyszukiwarki firm w naszym serwisie!

medycyna-estetyczna

Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Poznaniu

Dodano: 26.03.2016
Specjalizujemy się w wykonywaniu nowoczesnych zabiegów upiększających. Kobiety i mężczyźni mogą wykorzystać u nas potencjał modelowania sylwetki prowadzący do eliminacji tkanki tłuszczowej. Do tego podchodzimy skutecznie długoterminowo do depilacji laserowej, zmniejszamy łojotok i dajemy ogólną ulgę w trądziku i ograniczamy procesy starzenia twarzy. Nasz salon bazuje na technologii kosmetyki laserowej. To unikalna w Polsce opcja. Funkcjonujemy na co dzień w Poznaniu. Zachęcamy do bezpłatnych konsultacji z naszymi profesjonalistami branżowymi.
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Dodano: 11.06.2016
Zapewniamy naszym klientom realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych z zabiegami zarówno estetycznymi oraz laserowymi, które wykonywane są w naszych nowoczesnych oraz komfortowych salonach, które działająca terenie całego kraju. Jednocześnie w naszych salonach zapewniamy również korzystanie z najbardziej nowoczesnych urządzeń, co pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno bezpiecznie wykonywane a także zapewniające uzyskanie oczekiwanych efektów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!
Więcej o firmie: Depilacja bikini w Warszawie
Brak obrazka

LaserCare

Dodano: 30.03.2016
Zajmujemy się realizowaniem profesjonalnych usług dotyczących zabiegów laserowych. Działamy na terenie Warszawy, gdzie w naszym salonie jesteśmy w stanie zapewnić zabiegi wykonywane z wykorzystaniem najbardziej nowoczesnych laserów. Specjalnością naszego salonu jest realizowanie zarówno dla kobiet oraz mężczyzn depilacji laserowej, która pozwala na uzyskanie efektów na wiele lat. Jednocześnie wykonujemy również zabiegi z wykorzystaniem laserów frakcyjnych czy pulsacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!
Brak obrazka

Proclinic

Dodano: 04.04.2016
W naszym centrum medycznym, które działa na terenie Wrocławia jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom świadczenie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług medycznych z zakresu ginekologii, laryngologii, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Posiadamy w naszym centrum medycznych również nowoczesny sprzęt zarówno do realizowania diagnostyki, jak też do wykonywania poszczególnych zabiegów, co pozwala nam zapewnić naszym pacjentom wykonanie bezpiecznych oraz skutecznych usług. Zapraszamy!